Türkü Pinari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkü Pinari

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hadi tanısalım mı?

+2
yesim
ÖZLEM*44
6 posters
YazarMesaj
ÖZLEM*44
YONETICI PRENSES
YONETICI PRENSES

Kadın
Lakap : özlem

hadi tanısalım mı? Empty
MesajKonu: hadi tanısalım mı?   hadi tanısalım mı? Icon_minitimePerş. Ocak 17, 2008 6:22 pm

merhaba ben özlem malatyalıyım istanbulda oturuyorum muhasebeciyim 15/04/1985 dogumluyum burcum koç sizleride tanıyalım
yesim
YONETICI PRENSES
YONETICI PRENSES

Kadın
Lakap : yesim

hadi tanısalım mı? Empty
MesajKonu: Geri: hadi tanısalım mı?   hadi tanısalım mı? Icon_minitimePerş. Ocak 17, 2008 8:36 pm

mrhb bende yeşim 18 yaşındayim tokatliyim istanbul'da oturuyorum öss sinavina hazirlaniyorum:)
EkOL Sevdadalı
Administrator
Administrator

Erkek
Lakap : EkOl

hadi tanısalım mı? Empty
MesajKonu: tanisalım bakalım :D   hadi tanısalım mı? Icon_minitimeÇarş. Ocak 30, 2008 1:38 pm

merhaba dostlar Ben Cengiz Onat 28 yaşında evliyim 1 kızım var melis adında dunya tatlısı çogunuz gormustur hak verirler Very Happy dimi sizin yigeniniz nede olsa istanbul gazi mahallesinde oturuyorum Bu kadar Surprised
metin_text
Yeni Üye
Yeni Üye
metin_text

Erkek
Lakap : text

hadi tanısalım mı? Empty
MesajKonu: Geri: hadi tanısalım mı?   hadi tanısalım mı? Icon_minitimeCuma Şub. 01, 2008 1:01 am

merhab ben metin 24 yaşındayım istanbul alibeyköy cengiztoplede oturuyorum ... ögretmenlik yapıyorum siteyide dayımın eşiniin kardeşi tanıttı. hoş güzel bir ortam devamı gelirse güzel olur saygılarımla METİN
Murat_Atas
Yeni Üye
Yeni Üye
Murat_Atas

Erkek
Lakap : varbet

hadi tanısalım mı? Empty
MesajKonu: Geri: hadi tanısalım mı?   hadi tanısalım mı? Icon_minitimeCuma Şub. 01, 2008 6:15 pm

slm ben murat 38 yaşındayım aslen sivaslıyım istanbul alibeyköy güzeltepede oturuyormmm busiteyi kuran arkadaslara emegi gecen tüm dostlara tesekür ederim yüreklerine sağlık
yoldaş
Co Admin
Co Admin
yoldaş

Erkek
Lakap : yoldas

hadi tanısalım mı? Empty
MesajKonu: Geri: hadi tanısalım mı?   hadi tanısalım mı? Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 7:49 pm

slm ben erkan (yoldas) 04.09.1986 dogumluyum ERZINCAN/TERCAN ist gazi mahellesinde oturuyorum..kutahyada dumlupınar edu okuyorum .....bu aradacengız abımle yakınız ve soledıklerı gercekten dogru dunya tatlısı yıgenımız var melıs cok tatlı Smile
http://www.devrimyolu-24.tr.gg

hadi tanısalım mı?
1 sayfadaki 1 sayfası